Logo

WYCENA

POŚREDNICTWO

Oferta Sprzedaż/Wynajem

O MNIE

Moja działalność jako rzeczoznawcy majątkowego obejmuje sporządzanie operatów szacunkowych wyceny nieruchomości o różnym przeznaczeniu oraz części składowych tych nieruchomości jakimi mogą być prawa je obciążające czy też inne części składowe trwale z gruntem związane (maszyny, budowle).

Świadczę usługi z zakresu wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, nieruchomości lokalowych, nieruchomości komercyjnych oraz nieruchomości o specjalistycznym przeznaczeniu.

Ceny usług rzeczoznawcy majątkowego:

W związku z charakterem pracy rzeczoznawcy majątkowego oraz różnorodnością nieruchomości nie jest możliwe ustalenie jednolitego cennika.

Swoje wynagrodzenie zawsze uzgadniam indywidualnie z klientami i zapisuje je w podpisywanej umowie o wykonanie operatu szacunkowego.

Koszt konkretnej wyceny nie zależy od wartości nieruchomości i mojego wynagrodzenia. Koszt sporządzenia operatu szacunkowego jest uzależniony od:


Istnieje możliwość umówienia się ze mną na wycenianej nieruchomości po uprzednim, telefonicznym uzgodnieniu warunków współpracy.

Kontakt: rzeczoznawca majątkowy Radosław Wiciejowski, GSM: 790 45 88 87, email: email do mnie
LASKO NIERUCHOMOŚCI Al. Armii Krajowej 4A/107 (Galeria DEXA, 1 piętro), 35-307 Rzeszów, Tel. kom. 512 155 844, http://www.laskonieruchomosci.pl